Будь ласка зачекайте

ПРАВИЛА проведення Рекламної Акції «Історія Renault» з метою популяризації та просування продукції від торговельної марки Renault (далі — «Правила»)

Увага! Відсутня технічна можливість використання браузера Internet Explorer для проходження тесту

1. Загальні Положення

1.1. Рекламна Акція — «Історія Renault» (далі — «Рекламна Акція»/«Акція»), яка проводиться у форматі тесту на території України, крім окупованих територій та території проведення АТО, в мережі Інтернет на сайті http://history.renault.ua/.

Рекламна Акція, спрямована на популяризацію продукції торговельної марки «Renault», (далі — «Продукція»), проводиться з метою залучення уваги покупців до продукції з зазначеним товарним знаком та стимулювання споживчого попиту на Продукцію.

1.2. Виконавцем та Організатором Рекламної Акції є Приватне Акціонерне Товариство «Рено Україна», яке є юридичною особою, створеною та зареєстрованою за законодавством України (далі за текстом — «Замовник»)(ЄДРПОУ 33552751, місцезнаходження: вул. Гайдара, 50, Київ, 01033).

1.3. Учасником Рекламної Акції може бути громадянин України, якому на момент участі у Акції вже виповнилося 18 років, і який виконав всі дії, які необхідні для участі у Акції (далі — «Учасник» або «Учасники»). Взяти участь у Акції можуть користувачі, які повністю згодні з умовами Акції – факт виконання умов Акції прирівнюється до факту беззаперечної згоди Учасника і не мають обмежень, зазначених у п. 1.4. цих Правил. Виконавець Рекламної Кампанії не зобов’язаний перевіряти дієздатність Учасників Акції.

1.4. Учасниками не визнаються, і не мають права брати участь у Акції:

1.4.1. Працівники та представники Виконавця Акції, Організатора.

1.4.2. Чоловік або дружина осіб, перелічених в підпункті 1.5.1. пункту 1.5 цих Правил, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, бабуся і т.д.).

1.4.3. Особи, яким на момент участі у Акції ще не виповнилося 18 років.

1.4.4. Особи, які використовують сторонні програми, що можуть негативно вплинути (або негативно впливають) на результати Акції.

1.4.5. Особи, які розповсюджують інформацію, що у будь-який спосіб дискредитує торговельну марку «Renault» та/або продукцію торговельної марки «Renault», є непристойною,та/або вульгарною,та/або нелегальною та/або вводить в оману тощо

1.5. Період проведення Рекламної Кампанії: з 23.08.2017 року по 23.11.2017 року (включно).

1.6. Призовий фонд Акції (надалі – Подарунки Акції) складається з:

- Головного подарунку – 1 (одного) набору із 6 масштабних моделей автомобілів

- Заохочувальних подарунків – 1 (однієї) Renault Espace, 1 (однієї) Renault Kadjar, 1 (однієї) Renault Megane Hatchback масштабних моделей автомобілів.

1.7. Загальна кількість Переможців Акції складається з 12 (дванадцяти) осіб.

1.8. Дані Правила проведення Акції будуть розміщені на сайті http://history.renault.ua/pravila.html

1.9. У разі виникнення додаткових умов та змін щодо проведення Акції, Виконавець публікує такі зміни та нові умови проведення Акції в мережі Інтернет на сайті http://history.renault.ua/pravila.html. Більш пізня редакція цих Правил буде мати пріоритетну силу. У разі припинення дії Акції достроково, Організатор опубліковує відповідне повідомлення в мережі Інтернет на сайті http://history.renault.ua/pravila.html

1.10. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.

1.11. Дана Акція не є лотереєю або послугою у сфері грального бізнесу та не є азартною грою.

1.12. Беручи участь у цій Акції, підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником цих Правил (зокрема механізму, порядку та інших умов проведення Акції) або відмова Учасника від їх належного виконання вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отриманні Заохочень. У випадку порушення будь-якої з умови та/або вимоги цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил Акції, така особа втрачає право на отримання Заохочення та будь-якої компенсації.

2. Умови участі в Акції.

2.1. Порядок участі в Акції.

2.1.1. Для того щоб взяти участь у Акції, Учаснику необхідно зареєструватися, заповнивши коротку анкету і вказавши свої ім’я, прізвище, телефон, e-mail (адресу електронної пошти), а також надати вірні відповіді на сайті http://history.renault.ua/test.html у період з 23.08.2017 року по 23.11.2017 року.

2.1.2. Участник може взяти участь в Акції лише 1 (один) раз протягом всього періоду проведення Акції. При другій і подальшій спробі участі в Акції, Учасника буде виключено із списку для розподілу подарунків.

3. Порядок визначення Переможців Рекламної Кампанії.

3.1. Визначення Переможців Рекламної Акції здійснює Організатор серед усіх Учасників, які виконали умови п. 2.1. цих Правил кожного 30 календарного дня місяця протягом періоду проведення Акції, а саме: 30.09.2017, 30.10.2017, 30.11.2017. Після проходження відео-тесту кожен учасник набирає індивідуальний рейтинг, який формується на підставі загальної кількості правильних відповідей на питання. Після відповідей на всі питання відео-тесту, на зазначену в анкеті пошту, кожному учаснику приходить e-mail повідомлення з його особистим результатом (індивідуальним рейтингом) у відсотковому співвідношенні. Цей індивідуальний рейтинг буде враховуватися при визначенні переможців. В першу чергу розіграш буде проведено серед учасників, які набрали найвищий результат (найвищий відсоток). У разі отримання однакового індивідуального рейтингу кількома учасниками, переможця буде визначено за допомогою програми random.org.

3.2. Імена Переможців Акції будуть опубліковані на сайті https://renault.ua у наступні дати: 02.10.2017, 02.11.2017, 01.12.2017.

3.3. Переможця Рекламної Кампанії буде оповіщено про можливість отримати Подарунки Акції за допомогою листа на електронну адресу/дзвінка на номер телефона, вказаний під час реєстрації.

3.4. Тільки вказані вище Подарунки Акції будуть розіграні під час Рекламної кампанії

3.5. Подарунки Акції не можуть бути замінені на грошовий еквівалент.

3.6. Замовник/Виконавець має повне право відмовити Переможцю в наданні Подарунку Акції, якщо у Замовника/Виконавця виникнуть сумніви в сумлінності участі Переможця в Акції, у разі недотримання Учасником положень цих Правил та чинного законодавства України. Таке рішення Замовника\Виконавця є остаточним і оскарженню не підлягає

3.7. Замовник/Виконавець залишає за собою право зупинити Рекламну Акцію або повністю ії відмінити, а також змінити у будь-який час умови участі, про що буде повідомлено Учасників на сайті http://history.renault.ua.

3.8. Переможець може отримати лише один Подарунок Акції.

3.9. Організатор має право без попередження дискваліфікувати Переможця з будь-якого етапу Рекламної кампнії за підозри у шахрайстві чи іншій маніпуляції.

4. Для отримання Подарунків у Акції, у випадку обрання відповідного учасника Акції Переможцем, Учасник повинен:

4.1. Надати Організатору копію свого паспорта громадянина України (1-3 сторінок) та копію ідентифікаційного коду (у разі, якщо у Учасника відсутній ідентифікаційний номер, то необхідно надіслати копію відповідної довідки з Державної податкової інспекції та/або рішення суду, яке набрало законної сили, про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера, або копію паспорта громадянина України з відповідною відміткою), надіславши їх за допомогою листа на електронну адресу e-mail.

4.2. Надати контактну адресу для надсилання Подарунку Акції (для тих, хто мешкає не в Києві) у форматі: індекс, місто, вулиця, номер будинку, номер квартири, або завітати у офіс Організатора в Києві для отримання Подарунку Акції. Учасник має надіслати зазначені документи протягом 3 (трьох) календарних днів з дати повідомлення про отримання Подарунку Акції. Якщо Переможець не надішле інформацію протягом 3 (трьох) календарних днів, його Подарунок Акції залишається у розпорядженні Виконавця/Замовника.

5. Порядок, умови і терміни отримання Подарунків.

5.1. Подарунки Акції вручаються в офісі Організатора або надсилаються поштою за погодженою адресою.

5.2. Подарунки Акції не можуть бути замінені на грошову або будь-яку іншу матеріальну компенсацію.

5.3. Замовник /Виконавець не несуть відповідальності за:

- неотримання/несвоєчасне отримання Переможцем Акції відомостей, необхідних для отримання Подарунків Акції у строки, встановлені для їх надання з вини організацій зв'язку, або з інших, не залежних від Виконавця/Замовника Акції причин;

- невиконання, неналежне виконання, несвоєчасне виконання учасником Акції/Переможцем Акції обов'язків, передбачених у цих Правилах Акції;

- неможливість скористатися правом на отримання Подарунку Акції або неможливість скористатися Подарунком Акції. Подарунки Акції надаються "як є", без будь-яких додаткових гарантій та зобов’язань щодо їх якостей і придатності для певної мети з боку Виконавця.

5.4. У разі, якщо Учасник Акції з будь-яких причин не може отримати Подарунок особисто або через свого представника на підставі довіреності, такий Учасник Акції не має права передати/поступитися своїм правом на Подарунок третій особі, якщо інше не буде передбачено цими Правилами.

5.5. Замовник/Організатор не несуть відповідальність стосовно подальшого використання Учасником наданих Подарунків.

5.6.Своєю участю в Акції Учасники підтверджують, що вони (1) ознайомлені з цими Правилами, (2) погодилися з ними і (3) зобов'язуються виконувати Правила Акції. Для отримання заохочень в рамках цієї Акції Переможець Акції повинен надати Виконавцю достовірну персональну інформацію, в т. ч. Інформацію про контакти з ним, (далі - Персональна інформація) і необхідні документи відповідно до положень Правил Акції. Учасник, який бере участь в Акції, своєю участю підтверджує свою згоду з Правилами Акції, а також те, що йому виповнилося 18 років і він жодним чином не обмежений для того, щоб взяти участь в даній акції. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в т.ч. інформації щодо контактів з ними та адрес).

5.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання Виконавцем та/або Замовником наданої інформації з маркетинговою та / або іншою законною метою, методами, що не порушують чинного законодавства України. Надання такої згоди також розглядається у контексті ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних» (а також згоду на включення номера його телефону в систему розсилки інформації про нові акції Замовника, які будуть проводитися в майбутньому) і Учасники, як суб'єкти персональних даних підтверджують і надають свою добровільну згоду на включення персональних даних учасників до бази персональних даних «Споживачі продукції Ніссан», власником якої є АТ «РеноУкраїна» і дають дозвіл на вчинення Замовником всіх дій, які, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», є обробкою їх персональних даних і підтверджують, що одночасно з реєстрацією в якості учасників Акції з даними правилами, останні письмово повідомлені про свої права, визначені ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», цілі збору даних і особу, якій передаються такі персональні дані.

5.7. Учасник/Переможець Акції має право відкликати згоду на обробку персональних даних такого учасника/Переможця Акції, надіславши листа на електронну адресу e-mail. Лист із повідомленням про відкликання надаються у вільній формі та має бути чітко і однозначно висловлено.

5.8. Беручи участь у цій Акції, підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником цих Правил (зокрема механізму, порядку та інших умов проведення Акції) або відмова Учасника від їх належного виконання вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отриманні Заохочень. У випадку порушення будь-якої з умови та/або вимоги цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил Акції, така особа втрачає право на отримання Заохочення та будь-якої компенсації.

5.9. У рамках проведення Акції Організатор - АТ «Рено Україна» - забезпечує Нарахування, утримання та перерахування всіх податків, у т. ч. тих, що виникають при врученні Подарунків: Акції, згідно з чинним податковим законодавством України.